Pułapka lepowa - 5 szt.

Pułapka lepowa - 5 szt.

13,00 zł
Brutto

do odławiania i monitorowania owadów latające

Pułapka lepowa przeznaczona jest do monitorowania liczebności oraz odławiania szkodliwych owadów latających. Pułapka jest obustronnie pokryta lepką substancją. Żółty kolor pułapki przywabia takie szkodniki roślin jak ziemiórki, mączliki, miniarki, mszyce i inne owady latające. Owady przyklejają się do pułapki, przestają żerować i rozmnażać się. Produkt do stosowania w uprawach roślin domowych i pod osłonami.

Jak działa pułapka lepowa?

Pułapka lepowa stanowi żółtą tablicę, która jest pokryta lepką substancją. Specyficzny żółty odcień imituje kolor kwiatów, np. rzepaku, mniszka, które przyciągają owady. Powierzchnia pułapki z obu stron pokryta jest lepką substancją, która wyłapuje szkodniki. W ten sposób bez użycia żadnych chemicznych środków można znacząco ograniczyć populację szkodników w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie nie wskazane jest stosowanie środków chemicznych.

Sposób stosowania

Rośliny doniczkowe i rośliny pod osłonami:

1.     Pojedynczą pułapkę chwycić za powierzchnię nie pokrytą klejem i ostrożnie ściągnąć z dwóch stron papier ochronny.

2.     Tabliczkę umieścić na paliku.

3.     Wbić w podłoże tak, aby powierzchnia klejąca nie dotykała liści i gleby.

4.     Po zapełnieniu się pułapki owadami, wymienić ją na nową.

5.     Przeznaczać 1 pułapkę na 1 doniczkę, a pod osłonami 1 pułapkę na 2 m².

 

Brak opinii.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.